Szybkie linki

Spawacz TIG (rury CO), Belgia, Geel

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Belgia, Geel
  • Ważne od: 28-09-2015
  • Ważne do: 12-10-2015

Wymagane umiejętności

Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku spawacz TIG.
Znajomość języka angielskiego, francuskiego lub niderlandzkiego.
Własny samochód - mile widziany.
Dyspozycyjność, sumienność i samodzielność

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku spawacza TIG.
Spawanie rur ciepłowniczych ze stali czarnej - DN 250 mm (90% czasu pracy).
Praca na budowach przemysłowych, w blokach jak również domach jednorodzinnych.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Pracę w renomowanej firmie na długi okres.
Bezpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie.
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Odzież roboczą i narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.