Szybkie linki

Spawacz 136 - Finlandia, Finlandia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Finlandia
  • Ważne od: 30-09-2015
  • Ważne do: 14-10-2015

Wymagane umiejętności

Opis stanowiska pracy:
• Praca w stoczni
• Kontrakt od października do marca
• Praca w systemie 2lub3 zmianowym
Nasze wymagania:
• Min.3 lata doświadczenia na stanowisku spawacza 136
• Aktualny certyfikat spełniające jedną z poniższych norm:
 ISO 9606-1
 EN 287-1
 ISO 14732
• Język angielski na poziomie komunikatywnym

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
• Stawka: 15,26 € brutto/h + dodatki za zmiany
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz wszelkich formalności

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim na adres e-mail: air.krakow@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.