Szybkie linki

Spawacz - Ślusarz, Niemcy

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Niemcy
  • Ważne od: 06-10-2015
  • Ważne do: 31-12-2015

Firma rekrutacyjna PIRUM tworzy nową jakość na rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z najlepszymi przedsiębiorstwami w Europie Zachodniej, dając możliwość wysokich zarobków, rozwoju zawodowego i pracy w międzynarodowym środowisku.
Zespół PIRUM tworzą doświadczeni w rekrutacjach dla różnych branż konsultanci, znający specyfikę zarówno polskiego rynku pracy jak i wymagań zagranicznych partnerów. Dla nas najsilniejszym ogniwem jesteś Ty.
Obecnie dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z południa Niemiec poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Spawacz MAG ślusarz – Niemcy.

Opis stanowiska:
Praca na budowach lub w zakładach przemysłowych
Spawanie metodą MAG stali nierdzewnej, metali
Prace ślusarskie

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Wykształcenie zawodowe lub techniczne
Znajomość metody spawania MAG (certyfikat nie jest konieczny)
Własny samochód jako atut!
Gotowość do wyjazdu do Niemiec

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
Bezpośrednie, w pełni legalne zatrudnienie w niemieckich firmach
Pełne ubezpieczenie
Niezbędną pomoc przy załatwieniu formalności i tłumaczeniu dokumentów
Atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich zasadach
Możliwość długotrwałej współpracy

Jak złożyć swoją aplikację

Skontaktuj się z nami:
email: info@pirum-ap.pl (w temacie wpisując Spawacz)
tel.: +48 91 311 11 23

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.