Szybkie linki

Spawcza MIG, Dołuje, oklice Szczecina

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Dołuje, oklice Szczecina
  • Ważne od: 07-10-2015
  • Ważne do: 30-11-2015

Wymagane umiejętności

Wymagania:

- Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Umiejętność spawania metodą MIG,
- Zaangażowanie w powierzona pracę, odpowiedzialność.

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją i regeneracją siłowników hydraulicznych oraz produkcją łożysk i sworzni, szukamy pracownika na stanowisko:

Spawacz MIG

Region wykonywanej pracy: Dołuje (zachodniopomorskie)

Opis stanowiska:

- Spawanie elementów siłowników hydraulicznych.

Firma oferuje:

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- Premie uznaniowe,
- Ubezpieczenie grupowe,
- Pakiet medyczny.

Jak złożyć swoją aplikację

CV osób zainteresowanych prosimy przesyłać na adres e-mial: rekrutacje@hr.pl w temacie dopisując "spawacz"