Szybkie linki

Spawacz 136 - Finlandia, Finlandia, Turku

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Finlandia, Turku
  • Ważne od: 28-10-2015
  • Ważne do: 11-11-2015

Wymagane umiejętności

Opis stanowiska pracy:
- Praca w stoczni, spawanie kadłubów okrętowych
- Kontrakt od listopada 2015 do maja/czerwca 2016
- Praca w systemie 2 zmianowym, 40 godzin tygodniowo

Wymagania:
- 5-letnie doświadczenia na stanowisku spawacza,
- Aktualny certyfikat 136 zgodny z normą (ISO 9606-1)
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- Dyspozycyjność do pracy od 2.11.2015

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
- Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 14,35 € brutto/godz + dodatek za zmianę popołudniową 1,15€/godz.
- Pomoc w organizacji zakwaterowania
- Pomoc w załatwieniu formalności po przyjeździe
- Możliwość długoterminowej współpracy

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim z podaniem numeru referencyjnego Sp136/F/10.15 do Konsultanta Adecco:
air.krakow@adecco.com

Przesyłając CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.
Oferta dotyczy pracy za granicą.