Szybkie linki

Spawacz TIG, okolice Jeleniej Góry

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: okolice Jeleniej Góry
  • Ważne od: 19-11-2015
  • Ważne do: 31-12-2015

Firma EKT Instal Sp.z o.o. z siedzibą we Wrocławiu poszukuje od zaraz pracowników na stanowisko:

Spawacz TIG

Opis stanowiska:
- praca w zakładzie produkcyjnym w okolicach Jeleniej Góry
- spawanie nierdzewnej stali szlachetnej 1-5 mm: zbiorniki,rurociągi
wielkowymiarowe okrągłe i prostokątne, flansze-kołnierze

Wymagania:
- doświadczenia w swoim zawodzie min 2 lata

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- praca od poniedziałku do piątku
- dla osób z poza rejonu zapewniamy noclegi

Jak złożyć swoją aplikację

e-mail:info@ektinstal.com.pl
tel.722-226-059