Szybkie linki

Specjalista ds. planowania produkcji, Płock, mazowieckie

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Płock, mazowieckie
  • Ważne od: 01-12-2015
  • Ważne do: 31-12-2015

• min. 3 letnie doświadczenie w pracy w obszarze planowania produkcji,
• wykształcenie wyższe (preferowane ekonomia, mile widziane techniczne),
• wysokie umiejętności analityczne, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy,
• bardzo dobra znajomość metodologii planistycznej,
• samodzielność w podejmowaniu decyzji,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (MS Excel).

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za m.in.
• planowanie i realizacja strategii produkcyjnej firmy,
• odpowiedzialność za przygotowanie planów produkcyjnych firmy,
• współpraca przy terminowej realizacji planów produkcyjnych zgodnie z zamówieniami Klienta i celami firmy,
• kontrola terminowości i realizacji zleceń produkcyjnych,
• optymalizacja kosztów związanych z produkcją – propozycje rozwiązań, przydatne kalkulacje,
• współpraca z działem marketingu i sprzedaży w zakresie wymiany informacji dotyczących zapotrzebowania na określony asortyment w różnych okresach czasu,
• współpraca z działem zaopatrzenia w celu zapewnienia materiałów i surowców do produkcji,
• planowanie optymalnego wykorzystania maszyn, linii produkcyjnych,
• kontrola i prowadzenie wskaźników KPI,OTD , OEE

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy: rekrutacja@mont-chem.pl, w tytule wpisując: "Specjalista ds. planowania produkcji". Prosimy o dodanie na CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.