Szybkie linki

Ślusarz/Spawacz, Niemcy

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Niemcy
  • Ważne od: 21-12-2015
  • Ważne do: 04-01-2016

Wymagane umiejętności

Opis stanowiska:
-praca w większości na budowie, czasem w warsztacie
-ślusarka oraz obróbka blachy
-spawanie metodą MAG

Wymagania:

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-wykształcenie jako ślusarz/spawacz lub inne z zakresu obróbki metali
-doświadczenie jako ślusarz/spawacz bądź mechanik/ślusarz
-doświadczenie w obróbce metali
-znajomość spawania metodą MAG (mile widziany aktualny certyfikat)
-mile widziany własny samochód

-pomoc Konsultanta w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim niezbędnych w procesie rekrutacji
-rzetelną i precyzyjną prezentację warunków zatrudnienia
-pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec, w tym znalezienie zakwaterowania
-zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich!!!
-płatne nadgodziny
-stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami + diety
-możliwość podjęcia długofalowej współpracy

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Powyższa oferta pracy dotyczy oferty pracy tymczasowej.

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowanych prosimy o przesłanie cv na maila
(w tytule prosimy wpisać imię i nazwisko- nazwa portalu):

karolina.morgiel@mondi-polska.pl