Spawacz TIG czarna i nierdzewna - Francja , Francja, Saint Nazaire

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Francja, Saint Nazaire
  • Ważne od: 12-01-2016
  • Ważne do: 26-01-2016

Wymagane umiejętności

- posiadanie certyfikatów spawalniczych (141)
mile widziane :
141 T BW 1.2 FM1 lub FM2, D>25mm , t 2.6mm - 4mm , H-L045, l1, ml lub sl
141 T BW 8.1 FM5, D>25mm, t 2.77mm, H-L045, l1, sl
- mile widziane doświadczenia stoczniowe
- dwiadczenie w spawaniu rurociągów
- gotowość do wyjazdu zagranice

Dodatkowe informacje

Obowiązki:
Spawanie rur metodą TIG - praca przy budowie nowego statku pasażerskiego

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na min 3 miesiące (ze wskazaniem na dłuzej )
Zapewniamy zakwaterowanie, przejazdy, wyżywienie
Praca w rotacji 8 / 2 tyg.
Miejsce pracy: Francja, Saint-Nazaire

Jak złożyć swoją aplikację

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z naszym biurem po szczegółowe informacje oraz o przysyłanie swoich aplikacji ( CV + skany certyfikatów ) na:
agnieszka.szczuko@tridentLLC.com