Szybkie linki

SPAWACZ TIG/MAG-Jelenia Góra, okolice Jeleniej Góry

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: okolice Jeleniej Góry
  • Ważne od: 14-01-2016
  • Ważne do: 31-01-2017

Firma EKT Instal Sp.z o.o. z siedzibą we Wrocławiu poszukuje od zaraz pracowników na stanowisko:

Spawacz TIG/MAG

Opis stanowiska:
- praca w zakładzie produkcyjnym w okolicach Jeleniej Góry
-TIG- spawanie stali szlachetnej 1-5 mm: zbiorniki,rurociągi
wielkowymiarowe okrągłe i prostokątne, flansze-kołnierze,
MAG-czarna ocynkowana stal

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- praca od poniedziałku do piątku

Wymagania:
- doświadczenia w swoim zawodzie min 2 lata poparte certyfikatami

Jak złożyć swoją aplikację

e-mail: info@ektinstal.com