Szybkie linki

Spawacz 111,

  • Rodzaj umowy: kontrakt
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy:
  • Ważne od: 23-02-2016
  • Ważne do: 08-03-2016

Firma WW Steel poszukuje osób zainteresowanych pracą w charakterze:

SPAWACZ 111

Miejsce pracy: delegacja (centralna Polska) od 20 lutego
5 wakatów

Obowiązki:
- Spawanie konstrukcji rurowych o przekroju 300x8

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie jako spawacz 111,
- ważny certyfikat spawalnicze 111,
- prawo jazdy kategorii B
- samodzielność
- zaangażowanie i odpowiedzialność
- dokładność, sumienność

Oferujemy:
- stałe i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwości rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV z nazwą stanowiska na adres e-mail.

Prosimy o dołączenie w CV i podpisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Jak złożyć swoją aplikację

wwsteel@o2.pl