Przedstawiciel Handlowy, Kraków: małopolskie i świętokrzyskie

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Kraków: małopolskie i świętokrzyskie
  • Ważne od: 02-03-2016
  • Ważne do: 25-03-2016

Wymagane umiejętności

wykształcenie min. średnie,
doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży technicznej o podobnym profilu,
umiejętność wyszukiwania nowych klientów,
dobra organizacja pracy, zaangażowanie,
mile widziana znajomość systemu CDN XL,
prawo jazdy kat. B,

Naszym Klientem jest firma specjalizująca się w w oferowaniu technologii, towarów i urządzeń wykorzystywanych w procesach łączenia i cięcia materiałów przy wykorzystaniu ciepła (materiałów i urządzeń spawalniczych, szlifierskich, osprzętu BHP, chemii technicznej oraz systemów zrobotyzowanych).

Zakres Obowiązków

realizacja celów sprzedażowych,
rozwijanie potencjału sprzedaży obecnych klientów,
pozyskiwanie i obsługa nowych klientów w woj. małopolskim i świętokrzyskim,
bieżąca obsługa zapytań,
przygotowywanie ofert,
skuteczne planowanie i realizowanie wizyt handlowych, z wykorzystaniem wzorców wizyt definiowanych w systemie CDNXL oraz intuicyjnego terminarza,

Jak złożyć swoją aplikację

CV wraz z nr ref PH/RYW prosimy wysyłać na: cv@gdpofesja.pl