Szybkie linki

Inżynier Spawalnik Szczecin, Szczecin

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Szczecin
  • Ważne od: 21-04-2016
  • Ważne do: 31-05-2016

Wymagane umiejętności

Wymagania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe,
• znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
• certyfikaty EWE/IWE, VT2
• doświadczenie na stanowisku przy produkcji elementów konstrukcji stalowych
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
• znajomość programów CAD
• umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy

Dodatkowe informacje

Zadania:
• nadzorowanie wszelkiego rodzaju prac związanych z procesami spawania, zgrzewania
• kontrola dokumentacji spawalniczej

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres elwira.sowa@adecco.com