Dodaj do ulubionych Startuj z nami Logowanie Rejestracja

Szybkie linki

Przyuczymy do zawodu Spawacz TIG, Gdynia/Tuchom

  • Rodzaj umowy: umowa o pracę
  • Tryb zatrudnienia: pełen etat
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Gdynia/Tuchom
  • Ważne od: 22-04-2016
  • Ważne do: 08-07-2016
  • Ilość poszukiwanych pracowników: 5

Dodatkowe informacje

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych, specjalizującej się w rozwiązaniach dla klientów OEM w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Produkujemy wysokiej jakości dedykowane wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu, aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczych optymalizujących systemy grzewcze w wielu gałęziach przemysłu. Pracując dla nas zetkniesz się z najbardziej innowacyjnymi technologiami oraz ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania.

Posiadamy certyfikat Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, pozwalający nam na przeprowadzanie szkoleń spawaczy w oparciu o wytyczne Nr W-14/IS oraz wydawanie książeczek spawacza wraz z uprawnieniami europejskimi w metodach 135, 141. Przeprowadzane przez nas egzaminy realizowane są w zgodności z wymaganiami norm PN-EN 287-1:2007, PN-EN ISO 9606
Aktualnie poszukujemy chętne osoby do przyuczenia do zawodu spawacza TIG.
Zapraszamy wszystkie osoby (zarówno kobiety jak i mężczyzn) chcących uzyskać uprawnienia spawalnicze oraz szansę na zatrudnienie w naszej firmie po zakończonym szkoleniu.
Szkolenia realizowane u nas są tylko dla osób zakwalifikowanych na podstawie rozmowy rekrutacyjnej.
Opłata za szkolenie dla osób zakwalifikowanych będzie pokrywana przez AIC S.A. i bezzwrotna w przypadku przepracowania w firmie AIC S.A. 2 lat od ukończenia szkolenia.

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres rekrutacja@myaic.com w temacie maila wpisując spawacz/2016

<< powrót

Zaloguj się / Zarejestruj, jeśli chcesz zadać pytanie lub odpisać na powyższe ogłoszenie albo ofertę.