Szybkie linki

Lutowacz / Spawacz, Okolice Dusseldorfu

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Okolice Dusseldorfu
  • Ważne od: 25-05-2016
  • Ważne do: 30-07-2016

Wymagane umiejętności

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe związane z obróbką metali
- doświadczenie w pracy jako lutowacz / spawacz
- mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- mile widziana znajomość / doświadczenie w piaskowaniu

Synergia Konsulting (Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 5878) jest polską firmą doradczo-konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu najlepszej jakości, twórczych rozwiązań z zakresu rekrutacji menedżerów oraz specjalistów najwyższej klasy.

W chwili obecnej, w imieniu naszego klienta, poszukujemy najlepszych kandydatów gotowych objąć stanowisko:

LUTOWACZ / SPAWACZ
miejsce pracy: Okolice Dusseldorfu

Zadania:
- lutowanie / spawanie i inne ogólne prace związane z obróbką metali;
- łączenie elementów wykonanych z ołowiu

Warunki pracy:
- umowa na warunkach niemieckich na czas nieokreślony
- stawka godzinowa – 11.50€ na godzinę brutto
- dieta 40€ netto dziennie
- nadgodziny (powyżej 40h/tydzień) oraz praca na nocnej zmianie dodatkowo płatna (+25%)
Dodatkowo, pracodawca oferuje pomoc w zakwaterowaniu

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania pracodawcy proszone są o przesłanie CV w języku polskim oraz niemieckim lub angielskim na adres: recruitment@efekt-synergia.pl

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt drogą mailową.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o umieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji: (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.