Szybkie linki

Spawacz TIG/WIG 141, Niemcy

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Niemcy
  • Ważne od: 16-06-2016
  • Ważne do: 30-06-2016

Wymagane umiejętności

Wymagania:
• Ważne uprawnienia spawalnicze,
• Wykształcenie w branży metalowej, lub porównywalne doświadczenie zawodowe w tym zakresie,
• Dokładny i samodzielny sposób pracy,
• Doświadczenie zawodowe w spawaniu TIG 141,
• Dobra znajomość systemów ogrzewania, sanitarnych i wentylacyjnych (HVAC),
• Zorientowany na klienta sposób pracy

ESA Energy Services GmbH & Co. KG to posiadający ugruntowaną pozycję na rynku niemieckim interdyscyplinarny zespół inżynierów, projektantów branżowych i rzeczoznawców budowlanych.
Głównym obszarem działania firmy jest planowanie i realizacja kompleksowych projektów budowlanych i modernizacji, zwiększających efektywność energetyczną budynków. Integracja procesów planowania technicznego wyposażenia budynku i zagadnień architektonicznych umożliwia nam proponowanie rozwiązań możliwych do osiągnięcia wyłącznie jak rezultat optymalnej współpracy fachowców z różnych dziedzin.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy od zaraz sumiennych i zaangażowanych spawaczy w zakresie systemów ogrzewania, sanitarnych i wentylacyjnych (HVAC).

Zadania:
• Spawanie rur, części urządzeń i elementów metalowych metodą TIG 141,
• Kontrola spawów i ewentualne poprawki,
• Lutowanie, skręcanie i mocowanie elementów metalowych,
• Praca zgodnie z rysunkami technicznymi,
• Instalowanie kaloryferów, wykonywanie ogrzewania płaszczyznowego lub podłogowego,
• Praca przy zadaniach serwisowych i montażowych na terenie całych Niemiec

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach (zatrudniamy bezpośrednio u nas, nie przez pośredników lub agencje pracy tymczasowej),
• Atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie,
• Wysokiej jakości wyposażenie i odzież ochronną,
• Udział w zróżnicowanych i ciekawych projektach

Jak złożyć swoją aplikację

Jeśli są Państwo zainteresowani pracą w naszym zespole, zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy: m.wielgosz@esa-energy.de (p. Michał Wielgosz)

lub

ESA Energy Services GmbH & Co. KG
Personalabteilung
Helmholtzstr. 2 – 9
10587 Berlin
Tel.: +49 30 9235186-0

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.)”.