Szybkie linki

Spawacz zbiorników ciśnieniowych, Finlandia, Aanekoski

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Finlandia, Aanekoski
  • Ważne od: 11-07-2016
  • Ważne do: 25-07-2016

Wymagane umiejętności

Wymagania

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku przy spawaniu zbiorników ze stali czarnej i nierdzewnej
umiejętności spawalnicze w metodzie 136 MAG + aktualny certyfikat
znajomość języka angielskiego – mile widziana

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków na wskazanym stanowisku należy spawanie zbiorników przemysłowych ze stali czarnej i nierdzewnej, przy użyciu metody 136 MAG; grubośc 30-70 mm

Oferujemy:

pracę od zaraz
fińską umowę o pracę, na okres 6 miesięcy
stawka 13 eur brutto/godz + 40 eur netto/ dzien (dieta)
możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (bank godzin)

Jak złożyć swoją aplikację

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie: CV na adres: praca@opteam.fi z dopiskiem w temacie: Spawacz/FIN/2016