Szybkie linki

Monter-spawacz MAG/MIG, FINLANDIA, PIRKANMAA

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: FINLANDIA, PIRKANMAA
  • Ważne od: 11-07-2016
  • Ważne do: 25-07-2016

- Doświadczenie zawodowe przy spawaniu stali czarnej oraz nierdzewnej (MIG/MAG)
- Znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem
- Podstawowa znajomość języka angielskiego mile widziana

Dodatkowe informacje

OPIS STANOWISKA:
Jest to praca w firmie działającej w branży przemysłu metalowego (metal ciężki i średnio ciężki). Praca będzie polegała na spawaniu stali czarnej i nierdzewnej (MIG/MAG) lub/i montowaniu dużych elementów (20 ton, 11 metrów długości).
OFERUJEMY:

• zatrudnienie na podstawie fińskiej umowy o pracę – od zaraz
• Stawka: 13 eur brutt/godz
• Dodatki za pracę zmianową
• Umowa: min. do listopada z możliwością przedłużenia
• Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych – bank godzin

Jak złożyć swoją aplikację

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie: CV na adres: praca@opteam.fi z dopiskiem w temacie: weldfit/fin//2016