Szybkie linki

Monter instalacji sanitarnych,

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy:
  • Ważne od: 12-07-2016
  • Ważne do: 26-07-2016

Agencja pracy EUROSERVICES POLSKA SP. Z O.O. o numerze KRAZ 1069 dla swojego szwajcarskiego klienta poszukuje kandydatów do pracy w Szwajcarii na stanowisko:

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH

OFERUJEMY:
- szwajcarską umowę o pracę
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie ok. 36 CHF brutto / na godzinę
- organizację pobytu i zakwaterowania,
- pracę w renomowanej firmie,
- dietę za każdy przepracowany dzień

WYMAGANIA:
- Udokumentowane wykształcenie zawodowe
- Doświadczenie zawodowe min. 5 lat
- Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie ( warunek konieczny )
- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód do dyspozycji
- zdolności do samodzielnego wykonywania pracy w/g zleceń pracodawcy,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Montaż instalacji wodnych, gazowych

Możliwość podjęcia pracy od 18.07.2016r.

JEŻELI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV, NAJLEPIEJ W JĘZYKU NIEMIECKIM, CO ZNACZNIE UŁATWI I PRZYŚPIESZY PROCES REKRUTACJI.

E-mail: adr@euroservices.com.pl
Tel. +48 77 431 0279 w godz. od 9.00 do 17.00