Szybkie linki

Elektryk,

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy:
  • Ważne od: 12-07-2016
  • Ważne do: 26-07-2016

Agencja pośrednictwa pracy EUROSERVICES POLSKA SP. Z O.O. o numerze KRAZ 1069 dla niemieckiego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:
ELEKTRYK / ELEKTROMONTER

OFERUJEMY:
- zatrudnienie na niemieckich warunkach i niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- atrakcyjne wynagrodzenie
- dietę za każdy przepracowany dzień
- organizację pobytu i zakwaterowanie,
- stabilność finansową,
- Możliwość wypłaty zaliczek

WYMAGANIA:
- uprawnienia SEP,
- komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego,
- Prawo jazdy kat. B i własny samochód do dyspozycji

OBOWIĄZKI:
Montaż instalacji elektrycznych

Możliwość podjęcia pracy od 18.07.2016r.
JEŻELI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV, MOŻE BYĆ W JĘZYKU POLSKIM NA :
adr@euroservices.com.pl