Szybkie linki

Operator Wykrawarki, Warszawa

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Warszawa
  • Ważne od: 25-07-2016
  • Ważne do: 08-08-2016

Wymagane umiejętności

Wymagania:

•Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
•Znajomość obsługi wykrawarki marki Trumpf
•Dokładność i cierpliwość
•Punktualność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska:
•Kompleksowa obsługa wykrawarki
•Kontrola jakości wykonywanych detali
•Nadzór nad poprawnym przebiegiem produkcji
•Raportowanie materiałów i czasu pracy urządzenia

Oferujemy:

•Stabilne zatrudnienie
•Przyjazne środowisko pracy
•Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
•Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

Jak złożyć swoją aplikację

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres e-mailowy: hr@w-b.pl wpisując nazwę stanowiska w temacie wiadomości. Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
www.willson-brown.com