Szybkie linki

serwisant sprzętu spawalniczego, Toruń

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Toruń
  • Ważne od: 17-08-2016
  • Ważne do: 31-10-2018

wykształcenie techniczne (preferowane elektryczne lub elektroniczne),
uprawnienia elektryczne do 1kV,
doświadczenie w naprawach układów elektrycznych, elektronicznych,
mile widziane doświadczenie w serwisie sprzętu spawalniczego.

zakres obowiązków: serwis spawarek ręcznych i mechanicznych.
oferujemy:
umowę o pracę z firmą o stabilnej pozycji na rynku,
atrakcyjne zarobki dostosowane do posiadanego doświadczenia.

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie dokumentów aplikacyjnych
wraz z numerem referencyjnym L/S/16 w temacie wiadomości na adres mailowy: rekrutacja@prosperus.com.pl