Szybkie linki

Spawacz maszyn drogowych , Fabryka HYDROG w Łodzi

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Fabryka HYDROG w Łodzi
  • Ważne od: 08-09-2016
  • Ważne do: 31-12-2016

Wymagane umiejętności

Opis stanowiska:
• Praca w zespole, w firmie zajmującej się produkcją maszyn drogowych takich jak: rozlewarki asfaltu, układarki i ścinarki poboczy, frezarki, zamiatarki i pługi drogowe
• Montaż podzespołów i elementów maszyn drogowych, zgodnie z rysunkiem technicznym
• Obsługa przyrządów pomiarowych
• Udział w pracach serwisowych
Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe: zawodowe/techniczne/policealne
• Praktyczna dobra, ogólna wiedza techniczna, w tym znajomość dziedziny pneumatyki i hydrauliki – bardzo mile widziane,
• Umiejętność rozumienia dokumentacji technicznej (warunek konieczny),
• Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej lub na stanowiskach związanych z montażem,
• Dodatkową zaletą będą umiejętności spawalnicze oraz uprawnienia na wózki widłowe,
• Chęć do pracy w grupie, zdolności manualne, zaangażowanie oraz dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
• Samodzielność w działaniu, kreatywność oraz zdolności planowania i organizacji własnej pracy.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na pełen etat,
• Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń zawodowych
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do przejawianych kompetencji, z możliwością premii i nadgodzin,
• Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 697-111-235 oraz zapoznanie się z naszą stroną www.hydrog.com

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesłanie CV prosimy przesyłać na adres: kalina.cichocka@hydrog.com