Szybkie linki

Spawacz TIG 141 lub MAG 135, Brzeg

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Brzeg
  • Ważne od: 25-10-2016
  • Ważne do: 25-11-2016

Wymagane umiejętności

- doświadczenie zawodowe
- umiejętność spawania metodą TIG lub MAG
- znajomość rysunku technicznego
- chęć do pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Spawacz TIG 141 lub MAG 134

Obowiązki:
- do obowiązków pracownika należeć będzie spawanie stali nierdzewnej

Oferujemy:
- pracę stałą
- umowę o pracę na pełny etat
- pracę na 1 zmianę, od 6:00 do 14:00
- wynagrodzenie w wysokości 15-17 zł netto/h
- premie po okresie próbnym

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres wroclaw@pluskadra.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra
ul. Piłsudskiego 2, 50-049 Wrocław,