Szybkie linki

Spawacz MIG/MAG-Ślusarz (ASM/09/16), Genk, Belgia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Genk, Belgia
  • Ważne od: 28-10-2016
  • Ważne do: 11-11-2016

Wymagane umiejętności

Wymagania:

Doświadczeniew pracy na stanowisku spawacz MIG/MAG.
Aktualne uprawnienia spawalnicze.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - mile widziana.
Umiejętności ślusarskie.
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Umiejętność wizualnej oceny spoin.
Uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych - mile widziane.
Własny samochód - mile widziany.
Dyspozycyjność, sumienność i samodzielność.

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska:

Cięcie materiału na pile taśmowej.
Przygotowanie materiału do spawania.
Obrabianie stali.
Spawanie małych konstrukcji, elementów stalowych, podzespołów, rur, blach metodą MIG/MAG.
Polerowanie i wyrównywanie zespawanego materiału.
Praca na podstawie rysunku technicznego.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Praca w systemie zmianowym.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwsze 2 miesiące zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu + nadgodziny.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.