Szybkie linki

Asystent projektu, Szwajcaria

  • Rodzaj umowy: kontrakt
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Szwajcaria
  • Ważne od: 08-11-2016
  • Ważne do: 22-11-2016

Agencja Rekrutacyjna P-N Consulting (cert. 6056) dla swojego szwajcarskiego
klienta poszukuje asystenta projektu

zadania:
• Wsparcie zespołu projektowego w różnych czynności administracyjnych
• Tworzenie i utrzymanie planów projektu
• Raportowanie i dokumentacja procesu projektu
• Zarządzani dokumentacją
• Organizacja spotkań, konstytucja protokołów
• korespondencja ogólna

Dodatkowe informacje

wymagania:

• Wukształcenie techniczne
• Min. 2 lata praktyki zawodowej w podobnej funkcji
• Biegłość w obsłudze standardowych aplikacji MS Office (w szczególności Excel i Word,
Internet Explorer)
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
• Niezależne, dokładne i niezawodne działanie

Oferta:
wynagrodzenie ustalane indywidualnie na pdst kwalifikacji zawodowych zakwalifikowanego kandydata
dieta 50 CHF za dzień pracy na zakwaterowanie/wyżywienie/podróż
kontrakt na min 12 miesięcy
czas pracy 40 h tygodniowo

Dojazd do kraju i pracy, ubezpieczenie zdrowotne, ubranie robocze,
wyżywienie i zakwaterowanie opłaca pracownik.

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowanych oferta proszę o przeslanie aktualnego CV w j. polskim i
niemieckim/angielskim, i ewentualnie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe
na adres biuro@p-nc.pl