Szybkie linki

Spawacz 135/136/138 (ALS/11/16), Drachten, Holandia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Drachten, Holandia
  • Ważne od: 18-11-2016
  • Ważne do: 02-12-2016

Wymagane umiejętności

Wymagania:

Minimum 2 lata w pracy na stanowisku spawacza.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Aktualne certyfikaty spawalnicze.
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Prawo jazdy kategorii B.
Certyfikat VCA.
Własne buty z metalowym noskiem (S3) i maska spawalnicza.

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska:

Spawacz ciężkich konstrukcji.
Spawanie metodami 135/136/138.
Spawanie w pozycja PA/PB i PF.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo.
40 godzin pracy w tygodniu z możliwością nadgodzin.
Umowę zawieraną bezpośrednio z holenderską agencją pracy.
Pracę od zaraz na długi okres.
Bezpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie.