Szybkie linki

Spawacz MIG/MAG-Ślusarz (ASM/02/17), Belgia, Genk

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Belgia, Genk
  • Ważne od: 01-02-2017
  • Ważne do: 15-02-2017

Wymagane umiejętności

Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza MIG/MAG.
Aktualne uprawnienia spawalnicze.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - mile widziana.
Umiejętności ślusarskie.
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Umiejętność wizualnej oceny spoin.
Uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych - mile widziane.
Własny samochód - mile widziany.
Dyspozycyjność, sumienność i samodzielność.

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska:

Cięcie materiału na pile taśmowej.
Przygotowanie materiału do spawania.
Obrabianie stali.
Spawanie małych konstrukcji, elementów stalowych, podzespołów, rur, blach metodą MIG/MAG.
Polerowanie i wyrównywanie zespawanego materiału.
Praca na podstawie rysunku technicznego.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Praca w systemie zmianowym.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwsze 2 miesiące zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu + nadgodziny.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.
Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

Jak złożyć swoją aplikację

PRACA OD ZARAZ!
Kontakt telefoniczny: 77 543 18 53 lub 77 543 18 52.