Szybkie linki

Spawacz / Ślusarz , Frankfurt am Main

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Frankfurt am Main
  • Ważne od: 18-02-2017
  • Ważne do: 19-06-2017

Wymagane umiejętności

Obecnie poszukujemy spawaczów – MAG
z dobrym doświadczeniem w konstrukcji stalowej oraz spawaniem elementów o grubości 5-70 mm.

Dodatkowe informacje

Zakres Obowiązków:

•Praca w konstrukcji stalowej
•Spawanie Stali drobnoziarnistej (grupa materiałowa 3)
•Spawanie wielowarstwowe spoina czołowa i pachwinowa
•Spawanie w pozycjach PA, PB, PG, PF, PE
•Czytanie rysunków spawalniczych

Jak złożyć swoją aplikację

Oferujemy:

•Umowę na czas nie określony
•Długie okresy zatrudnienia w firmie Klienta
•Atrakcyjne wynagrodzenie
•I dużo więcej

Jeżeli jesteś zainteresowany praca i spełniać kryteria to proszę o przeslanie CV na adres Mailowy: bewerbung@undigo.de