Szybkie linki

ŚLUSARZ KOSZALIN, Koszalin

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Koszalin
  • Ważne od: 21-09-2018
  • Ważne do: 31-10-2018

Wymagane umiejętności

Wymagania:
-znajomość rysunku technicznego;
-pracy w systemie 1 lub 2 zmianowym,
-umiejętności manualne, techniczne, dokładność
-odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie;
-umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
-znajomość technik ślusarskich;
-umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
-umiejętności posługiwania się elektronarzędziami.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
-przyjazną atmosferę pracy nastawioną na współpracę;
-stabilne zatrudnienie + wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i realizowanych zadań;
-wsparcie w procesie adaptacji;
-możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Zadania:
-wykonywanie prac ślusarskich: trasowanie;wiercenie;prostowanie;gięcie;nitowanie;montaż;demontaż
-cięcie na przecinarce taśmowej;

Jak złożyć swoją aplikację

CV proszę przesłać na adres: praca@astrus.pl, telefonicznie: 94 342 05 11 (7.00-15.00)