Szybkie linki

Spawacz gazowy 311 (autogen), Niemcy

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Niemcy
  • Ważne od: 06-05-2017
  • Ważne do: 31-12-2017

Wymagane umiejętności

-Aktualne uprawnienia spawania Autogenem
-Doświadczenie na w/w stanowisku
-Znajomość rysunku technicznego
-Wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
-Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Dodatkowe informacje

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz/ instalator Autogen

Zadania:
-Spawanie gazowe rur 311, (autogen)
-Montaż instalacji gazowych/wodnych/sanitarnych

Oferujemy:
-Legalne zatrudnienie
-Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
-Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
-Zakwaterowanie zapewniane przez naszą firmę
-Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
-Atrakcyjne wynagrodzenie

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z certyfikatami lub kontakt mailowy/ telefoniczny.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"