Szybkie linki

Malarz, Belgia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Belgia
  • Ważne od: 10-08-2017
  • Ważne do: 30-09-2017

Wymagane umiejętności

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy jako malarz
- dobra znajomość obsługi sprzętu malarskiego
- udokumentowane doświadczenie
- znajomość j. angielskiego/niderlandzkiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- gotowość do wyjazdu od zaraz

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska:

Malowanie agregatem malarskim hydraulicznym , proszkowym i wałkami. Przygotowanie farb zgodnie z kartą technologiczną.
Czyszczenie i zabezpieczanie konstrukcji przygotowujących do malowania.Montaż rusztowań wewnątrz malowanej konstrukcji.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o prace
- atrakcyjne wynagrodzenie
- darmowe zakwaterowanie i przejazdy
- ubranie robocze po pierwszym przepracowanym tygodniu
- opiekę polskich koordynatorów

Jak złożyć swoją aplikację

Kontakt: praca@metalgroup.pl