Szybkie linki

Spawacz Francja, Francja (Górna Loara)

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Francja (Górna Loara)
  • Ważne od: 18-05-2017
  • Ważne do: 25-05-2017

Wymagane umiejętności

•doświadczenie min. 3 lata w zawodzie
•umiejętność czytania rysunku technicznego
•dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od 5 czerwca
•prawo jazdy kat. B oraz mile widziany własny samochód
•podstawowa znajomość j. francuskiego

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Spawacz.

Obowiązki:
•spawanie elementów konstrukcji stalowych metodami 135/136 i 121 (praca na hali)

Wybranym kandydatom oferujemy:
•legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
•umowa o pracę tymczasową do sierpnia 2017 z możliwością przedłużenia
•atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane ZAWSZE terminowo
•nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów francuskich
•bezpłatne zakwaterowanie
•częściowe pokrycie kosztów podróży

Jak złożyć swoją aplikację

•francja@aterima.pl
•tel. 12 341 17 00 / 12 341 17 02