Szybkie linki

Spawacz konstrukcji stalowych, Kraków

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Kraków
  • Ważne od: 05-06-2017
  • Ważne do: 30-06-2017

• umiejętność obsługi maszyn i urządzeń warsztatowych (piły, wiertarki, szlifierki);
• znajomość rysunku technicznego – warunek konieczny;
• wykształcenie zawodowe lub średnie;
• sprawność fizyczna i manualna;
• sumienność, pracowitość, zaangażowanie;
• doświadczenie w pracy na w/w stanowisku;
• uprawnienia spawalnicze,
• uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem;

Dodatkowe informacje

Zakres obowiązków:
• wykonywanie elementów na podstawie rysunku technicznego;
• wiercenie, cięcie, szlifowanie detali;
• spawanie elementów konstrukcji metodą MAG;
• wykonywanie zleceń produkcyjnych;

Oferujemy:
• pracę w stabilnej renomowanej firmie;
• pracę w dobrym zespole;
• atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia;
• pracę w systemie jednozmianowym;
• możliwość rozwoju i zdobywanie doświadczenia;

Jak złożyć swoją aplikację

Wszystkich zainteresowanych kandydatów, którzy spełniają powyższe warunki prosimy o przesłanie aplikacji na adres jinvest.hale@gmail.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. W razie pytań proszę dzwonić do godz. 15 na numer tel. 572 517 922.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.