Szybkie linki

Spawacz 135/136, Niemcy

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Niemcy
  • Ważne od: 05-06-2017
  • Ważne do: 19-06-2017

Wymagane umiejętności

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy w Niemczech
- odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe
- prawo jazdy kat. B
- własny samochód (mile widziane)
- samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- darmowe zakwaterowanie
- darmowy sprzęt ochronny oraz odzież roboczą
- dieta za każdy przepracowany dzień
- ponad taryfowe wynagrodzenie
- pieniądze urlopowe oraz świąteczne ( po okresie próbnym)
- i dużo więcej

Dodatkowe informacje

Szukasz stałego zatrudnienia jako spawacz
bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy?

UNDIGO UG Personalvermittlung
poszukuje pracowników dla niemieckiego klienta.
Opis stanowiska:
- spawanie metodą 135/136
- praca według rysunku technicznego oraz budowa konstrukcji według planu
- spawanie w pozycjach wymuszonych
- spawanie stali, stali szlachetnej – blacha cienka i gruba