Dodaj do ulubionych Startuj z nami Logowanie Rejestracja

Szybkie linki

Spawacz TIG, Polska, woj. dolnośląskie

  • Rodzaj umowy: umowa o pracę
  • Tryb zatrudnienia: pełen etat
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Polska, woj. dolnośląskie
  • Ważne od: 28-06-2017
  • Ważne do: 31-07-2017
  • Ilość poszukiwanych pracowników: 10

Wymagane umiejętności

Aktualne uprawnienia spawalnicze w metodzie TIG/WIG (141) wg normy EN 287-1/ISO 9606-1 do wykonywania połaczeń pachwinowych (FW) i doczołowych (BW) cienkich blach i elementów rurociągów ze stali niskostopowych węglowych oraz stopowych  o grubości 1-3 mm w różnych pozycjach spawania plus wykonanie z wynikiem pozytywnym złączy kontrolnych . Korzystnie ( niekoniecznie) badania dopuszczające do pracy na wysokości i pracy przy maszynach wirujących.Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz oznaczeń i symboli spawalniczych. Przygotowanie materiału podstawowego do spawania. Prowadzenie procesu spawania na podstawie rysunku technicznego/dokumentacji spawalniczej. Umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi i elektronarzędziami. Znajomość podstawowych gatunków materiałów stosowanych w konstrukcjach stalowych. Umiejetność pracy w zespole, gotowość do pracy na montażach.

Dodatkowe informacje

Wykonywanie różnych połączeń spawanych elementów konstrukcyjnych i rurowych ze stali niskostopowych węglowych oraz stali nierdzewnych austenitycznych i austenityczno-ferrytycznych typu DUPLEX metodą TIG/WIG (141) w różnych pozycjach. Mile widziana umiejętność spawania w pozycjach wymuszonych. Właściwe przygotowanie materiału podstawowego do spawania, jego szlifowanie i oczyszczenie. Montaż i spawanie konstrukcji stalowych w halach produkcyjnych ( doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych przy montażu i spawaniu konstrukcji stalowych). Dyspozycyjność w pracy. Udostępniamy sprzęt i zapewniamy materiały do wykonywanych prac.Stawka uzależniona jest od umiejętności i wynosi od 26,50 zł brutto/godzina

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty e-mail na adres info@mostostal-ds.com lub telefonicznie na numer +48 505 80 20 88, lub wysyłając swoją ofertę listem na adres: MOSTOSTAL DOLNY ŚLĄSK Sp. z o.o. ul. Skarbowców 23A, 53-025 Wrocław.
Do korespondencji prosimy załączyć kopię posiadanych aktualnych uprawnień CV i krótki list motywacyjny.
W CV proszę o adnotację: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97r. Dz. U. 133 poz.883)."
Zapraszam do współpracy.

<< powrót

Zaloguj się / Zarejestruj, jeśli chcesz zadać pytanie lub odpisać na powyższe ogłoszenie albo ofertę.