Dodaj do ulubionych Startuj z nami Logowanie Rejestracja

Szybkie linki

Ślusarz , Polska, woj. dolnośląskie

  • Rodzaj umowy: umowa o pracę
  • Tryb zatrudnienia: pełen etat
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Polska, woj. dolnośląskie
  • Ważne od: 29-06-2017
  • Ważne do: 31-07-2017
  • Ilość poszukiwanych pracowników: 10

Wymagane umiejętności

Umiejętność czytania rysunku technicznego i przygotowania materiału do prac montażowych konstrukcji oraz przygotowania narzędzi i sprzętu do jej wykonywania. Praca przy wykonywaniu elementów demontażu konstrukcji oraz organizowania stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska i ergonomii. Pożądane jest posiadanie aktualnych dozorowych do obsługi niektórych urządzeń i maszyn, znajomośc obsługi sprzętu technicznego i pomiarowego, ukończony kurs hakowego ( pod dźwignicowego) oraz obsługi palnika gazowego. Podstawowe wiadomości z materiałoznawstwa używanych materiałów w budowie konstrukcji. Korzystnie ( niekoniecznie) badania dopuszczające do pracy na wysokości i pracy przy maszynach wirujących.

Dodatkowe informacje

Ślusarz konstrukcji stalowych przygotowuje do montażu elementy stalowe lub ich zespoły, w postaci słupów, belek, blach, a także stalowe elementy lub zespoły do zamontowania w konstrukcjach. Ślusarz konstrukcji stalowych jest odpowiedzialny za prawidłowe jej wykonanie zgodnie z wymaganiami w dokumentacji technicznej oraz prawidłową eksploatację narzędzi i urządzeń. Obowiązkiem jego jest zachowanie zasad technologicznych, przestrzeganie norm jakościowych oraz dokonanie oceny wykonanej pracy. Praca wykonana jest zgodnie z informacjami zawartymi w rysunkach/dokumentacji technicznej i instrukcjach technologicznych. Stawka uzależniona jest od umiejętności i wynosi od 16,50 zł brutto/godzina

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty e-mail na adres info@mostostal-ds.com lub telefonicznie na numer +48 505 80 20 88, lub wysyłając swoją ofertę listem na adres: MOSTOSTAL DOLNY ŚLĄSK Sp. z o.o. ul. Skarbowców 23A, 53-025 Wrocław.
Do korespondencji prosimy załączyć kopię posiadanych aktualnych uprawnień CV i krótki list motywacyjny.
W CV proszę o adnotację: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97r. Dz. U. 133 poz.883)."
Zapraszam do współpracy.

<< powrót

Zaloguj się / Zarejestruj, jeśli chcesz zadać pytanie lub odpisać na powyższe ogłoszenie albo ofertę.