Spawacz WIG MIG/MAG ze znajomością języka niemieckiego, Trier Niemcy, Trier, Niemcy

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Trier, Niemcy
  • Ważne od: 06-07-2017
  • Ważne do: 20-07-2017

Spawacz WIG MIG/MAG ze znajomością języka niemieckiego, Trier Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej fabryki z miasta Trier: spawaczy WIG MAG/MAG. Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Opis / Obowiązki:
- Ilość miejsc: 3
- Miasto: Trier
- Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
- Praca bezpośrednio u pracodawcy, na stałe
- Pracodawcą jest niemiecka fabryka produkująca systemy wentylacyjne z blachy i stali szlachetnej
- Praca na pełny etat w hali produkcyjnej, od 5 do 6 dni w tygodniu ok. 170 do 200 godz. miesięcznie
- Główne zadania:
- Spawanie metodami WIG MAG/MAG blachy i stali szlachetnej o grubości 2 do 4 mm
- Samodzielne spawanie ze schematów technicznych

Wynagania:
- Wykształcenie kierunkowe jako ślusarz / spawacz
- Doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacz blachy i stali szlachetnij o grubości 2 do 4 mm
- Umiejętność spawania metodami WIG lub przynajmniej metodą MAG/MAG
- Konieczna znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego
- Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego
- Własne auto jest potrzebne do dojazdu z mieszkania do pracy (10 do 20 km)

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
- Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
- Stawka godzinna brutto: od 13 euro (w okresie próbnym, 6 miesięcy), potem 14,50 euro
- Dla bardzo dobrych spawaczy możliwe stawki godzinne brutto: 16 do 17 euro
- Coroczne podwyżki stawki godzinnej
- Gwarantowana 13 wypłata
- Zakwaterowanie będzie zapewnione i kosztuje ok. 250 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52