Szybkie linki

operator robota spawalniczego, Montfoort- Holandia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Montfoort- Holandia
  • Ważne od: 10-07-2017
  • Ważne do: 30-11-2019

Wymagane umiejętności

Zakres obowiązków:

-obsługa robota spawalniczego ze sterowaniem Panasonic

-obsługa procesu obróbczego

-kontrola jakości wytworzonych elementów

Wymagamy:

-doświadczenia w obsłudze robota spawalniczego

-komunikatywnej znajomości j.angielskiego

-dyspozycyjności i motywacji do pracy

-mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

-480 euro netto/ tydzień

-mieszkanie gratis – 1 osobowe pokoje

-ubezpieczenie gratis

-pomoc polskiego koordynatora na miejscu

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv na adres majewska@covebo.pl z dopiskiem „robot spawalniczy”