Szybkie linki

Spawacz MIG MAG, Glin, Irlandia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Glin, Irlandia
  • Ważne od: 11-07-2017
  • Ważne do: 31-07-2017

Wymagane umiejętności

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Umiejętność spawania metodami MIG/MAG.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Własny samochód - mile widziany.

Dodatkowe informacje

Spawacz

Miejsce pracy: Glin

Opis stanowiska:

Montaż i spawanie maszyn do produkcji drzwi.
Spawanie mniejszych elementów metoda MIG.
Spawanie ciężkich konstrukcje łukiem krytym (SAW).
Praca wewnątrz hali.
Praca dwuzmianowa po 8 godzin dziennie.

Oferujemy:

Wynagrodzenie do 45 000 euro brutto rocznie.
Pracę na stałe.
Umowa o pracę bezpośrednio z irlandzkim pracodawcą.
Pomoc w akomodacji i odnalezieniu się na miejscu.

Jak złożyć swoją aplikację

Dodatkowe informacje:
APLIKUJ: http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/258852/2027/0/
Praca od zaraz!
Kontakt telefoniczny: 77 543 18 41, 77 543 18 52, 77 543 18 53.