Szybkie linki

Spawacz MIG TIG (SDG/07/17), Herstal

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Herstal
  • Ważne od: 12-07-2017
  • Ważne do: 26-07-2017

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Spawacz MIG TIG

Miejsce pracy: Herstal

Opis stanowiska:

Spawanie metodami MIG i TIG metalowych elementów pawilonów modułowych oraz mebli (ramy, stelaże, kątowniki, rurki, itp.).
Spawanie elementów ze stali czarnej i INOX.
Grubość spawu: 1-8 mm, długość spawanych elementów do 2-3 m.
Praca na hali (sporadycznie, wyjazdy na montaże u klientów firmy).

Dodatkowe informacje

Wymagania:

Doświadczenie: min. 5 lat w pracy jako spawacz.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego - warunek konieczny!
Certyfikat/dyplom/kurs potwierdzający umiejętności spawania metodami MIG oraz TIG.
Własne auto (osobowe).
Samodzielność i odpowiedzialność w pracy.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Pracę na długi okres.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53, 77 543 18 41.

Jak złożyć swoją aplikację

APLIKUJ TUTAJ! http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/258980/2027/0/