Szybkie linki

MONTER, Wrocław, dolnośląskie

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Wrocław, dolnośląskie
  • Ważne od: 04-09-2017
  • Ważne do: 18-09-2017

Wymagane umiejętności

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
wykonywanie podstawowych operacji ślusarskich,
montaż konstrukcji na podstawie powierzonej dokumentacji,
odpowiedzialność za wykonaną pracę,
odpowiedzialność za powierzone narzędzia i materiały.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
potrafisz czytać rysunek techniczny,
posiadasz zdolności manualne,
masz doświadczenie zawodowe (mile widziane),
wykonujesz pracę szybko i sprawnie.

Dodatkowe informacje

Otrzymasz w zamian:
szkolenie z zasad montażu,
możliwość awansu na stanowisko brygadzisty,
zatrudnienie w firmie mającej stabilną pozycję na rynku,
przyjazną atmosferę w pracy.

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV na adres rekrutacje@bbgroup.com.pl
z dopiskiem MONTER/ Wrocław.