Szybkie linki

Spawacz aluminium, Bielany Wrocławskie

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Bielany Wrocławskie
  • Ważne od: 12-09-2017
  • Ważne do: 30-09-2017

• Wykształcenie zawodowe połączone z doświadczeniem w spawaniu aluminium,

• Ważne certyfikaty spawalnicze wg 9606-2, proces 131, złącza BW i FW, spawanie aluminium,

• Doświadczenie w spawaniu aluminium metodą 131, BW, FW (3-10 mm),

• Umiejętność czytania rysunków technicznych,

• Umiejętność wprowadzania danych do systemu komputerowego,

• Dodatkową zaletą będzie umiejętność obsługiwania z poziomu roboczego suwnic, żurawi oraz uprawnienia na wózek widłowy,

• Mile widziana znajomość SAP.

Dodatkowe informacje

Zadania:

• Spawanie zgodnie ze specyfikacją i rysunkami technicznymi,

• Wykonywanie wysokojakościowych spoin,

• Przygotowanie maszyn - przezbrajanie i ustawianie parametrów konfiguracyjnych,

• Kontrola i utrzymanie maszyn w celu zapewnienia sprawności technicznej, jak również naprawa drobnych usterek,

• Ścisła współpraca z zespołem produkcji oraz kadrą kierowniczą,

• Przestrzeganie terminów w celu zaspokojenia potrzeb klientów,

• Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy, jak również na powierzonych narzędziach i maszynach

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę (bezpośrednio u naszego Klienta) w nowoczesnej firmie o skandynawskich tradycjach,

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,

• Pracę w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22), docelowo mają zostać wprowadzone 3 zmiany

• Bogaty system premiowy i szkolenia umożliwiające rozwój,

• Prywatna opiekę medyczną (za 1zł),

• Kartę Multisport

Jak złożyć swoją aplikację

CV proszę wysyłać klikając na poniższy link (lub wkleić go w przeglądarce)