Szybkie linki

Oferta pracy - zbrojarz, Romans, Francja

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Romans, Francja
  • Ważne od: 26-09-2017
  • Ważne do: 10-10-2017

IPF Group SA, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych poszukuje osób na stanowisko:

ZBROJARZ

Obowiązki:

- przygotowanie elementów drutów do montażu (cięcie)
- montaż zbrojeń na stojaku
- spawanie zbrojeń metodą MAG 135
- praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:

- min. 2 lata doświadczenia przy spawaniu zbrojeń
- dokładność, rzetelność
- znajomość rysunku technicznego
- mile widziana znajomość j. francuskiego
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (wszystkie składki odprowadzane od całości wynagrodzenia brutto, możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych: świadczenia rodzinne, emerytura)
- pracodawca zapewnia zakwaterowanie, pracownik częściowo partycypuje w kosztach
- pracodawca zapewnia bezpłatny dojazd z kwatery do miejsca pracy
- wszystkie formalności załatwiamy zdalnie (wypełnienie dokumentów kadrowych)

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Jak złożyć swoją aplikację

Prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: natalia.przybylko@ipf.jobs