Szybkie linki

Spawacz MIG/MAG (AS/10/17),

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy:
  • Ważne od: 12-10-2017
  • Ważne do: 26-10-2017

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Spawacz MIG/MAG

Miejsce pracy: Opglabbeek
Opis stanowiska:

Praca w firmie zajmującej się produkcją uszczelek do podłóg przemysłowych.
Spawanie blach stalowych oraz stalowych stelaży do transportu elementów.
Spawanie stali czarnej.
Praca wewnątrz hali.
Praca jednozmianowa od poniedziałku do soboty.

Dodatkowe informacje

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Umiejętność spawania metodami MIG/MAG.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziana.
Własny samochód jako atut.
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Aktualne certyfikaty 135 / 138.
Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość podjęcia dłuższej współpracy.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.
Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!
Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52 lub 77 543 18 53.

Jak złożyć swoją aplikację

APLIKUJ TUTAJ! http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/243767/2027/0/