Szybkie linki

Spawacz MAG, Sosnowiec

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Sosnowiec
  • Ważne od: 02-11-2017
  • Ważne do: 30-11-2017

Wymagane umiejętności

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Aktualne uprawnienia spawalnicze MAG 135
• Wykształcenie średnie lub zawodowe (kierunkowe)
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Precyzyjność
• Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska:

• Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi
• Spawanie elementów metodą MAG
• Czytanie rysunku technicznego
• Wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego zgodnie z zasadami BHP

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Pracę na hali produkcyjnej
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość wypracowania nadgodzin
• Zapewnienie odzieży roboczej oraz masek z nawiewem
• Pracę w systemie zmianowym (III zmiany)
• Dodatkowe benefity : kwartalne i roczne premie uznaniowe, opiekę medyczną LUX MED, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie PZU
• Szkolenia i rozwój umiejętności pod nadzorem

Jak złożyć swoją aplikację

Aplikacje proszę przesyłać na adres mailowy: rekrutacja.centrala@gigroup.com Można też dzwonić pod nr tel 668 466 383