Szybkie linki

SPAWACZ 135 MAG, Ulm, Niemcy

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Ulm, Niemcy
  • Ważne od: 03-11-2017
  • Ważne do: 17-11-2017

Wymagane umiejętności

Wymogi:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego (nie jest to wymóg konieczny)
• doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza
certyfiakty spawalnicze
• prawo jazdy kat. B + auto
• czytanie rysunku technicznego

Zadania:
• spawanie metodą MAG 135,
• praca według rysunku technicznego oraz budowa maszyn według planu,
• spawanie w pozycjach wymuszonych,
• spawanie stali czarnej, wielościegowe

• Praca na stałe! Stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony
• Stawki od 15,00€/h – 16,00€/h Brutto Brutto (na okresie początkowym, w zależności od doświadczenia)
• Zakwaterowanie – Gratis!
• Dieta 10,00 € Netto za przepracowany dzień
• Dodatki pieniężne na przejazdy 70€ -80€ Netto za każdy wyjazd do Polski

Jak złożyć swoją aplikację

Zapraszamy do kontaktu!
praca@rs-ag.net lub +48 510 720 013 lub +48 518102029