Spawacz 141 H-L045 P.91, P.11 (13CrMo, 10CrMo) od zaraz, Katowice

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Katowice
  • Ważne od: 09-11-2017
  • Ważne do: 30-11-2017

- Doświadczenie w spawaniu rur ze stali kotłowych (ASME P91 lub podobne), w pozycji wymuszonej doczołowo - poparte kilkuletnim doświadczeniem oraz odpowiednim certyfikatem,

Dodatkowe informacje

Wymagamy:
- Doświadczenie w pracy na elektrowniach lub elektrociepłowniach,

- Umiejętność czytania rysunku technicznego,

- Mile widziany własny sprzęt (dodatkowe wynagrodzenie za własną spawarkę).

Obowiązki:

- Praca przy spawaniu rur ze stali kotłowej (ASME: p.91, p.11, EN: 13CrMo4-5, X10CrMoVNb91)

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Zwroty za przejazdy służbowe, zwroty za wydatki służbowe,

- Samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług,

- Kontrakt w branży energetycznej w okolicy Katowic,

- Zakwaterowanie w dobrych warunkach oraz wyżywienie,

- Dodatkowe ubezpieczenie zbiorowe w PZU,

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: gdansk@agencja-headhunters.eu

Pytania można również kierować pod numerem telefonu: 669 699 229

Jeśli spełniasz ww. kryteria i jesteś zainteresowany tą ofertą, zgłoś się do nas!
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 88)