Szybkie linki

Spawacz, Francja

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Francja
  • Ważne od: 22-11-2017
  • Ważne do: 29-12-2017

Wymagane umiejętności

Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza,

Spawanie metodami WIG, MAG/E,

Język francuski komunikatywny,

Umiejętność czytania rysunku technicznego,

Prawo jazdy kat. B,

Dodatkowe informacje

Zakres obowiązków:

Spawanie elementów i konstrukcji stalowych,

Spawanie stali nierdzewnej i szlachetnej,

Spawanie stali czarnej,

Czytanie rysunku technicznego.

Zapraszamy do zarejestrowania się na stronie www.work.yabimo.com. Utworzenie konta oraz wypełnienie formularza przyspieszy i zwiększy szansę Twojego zatrudnienia.

Jak złożyć swoją aplikację

Prosimy o przesłanie CV oraz kopii certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres: praca@yabimo.com
W temacie e-mail prosimy podać nazwę stanowiska „SPAWACZ – IMIĘ NAZWISKO”.
Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Yabimo i Spółki zależne wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 7999 z siedzibą w Tarnowie (33-100) przy ul. Konarskiego 9 (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 r. nr 133, poz. 883 ze zm.))”