Szybkie linki

Spawacz MIG/MAG/TIG- południowe Niemcy- , Niemcy

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Niemcy
  • Ważne od: 05-12-2017
  • Ważne do: 31-12-2017

Wymagane umiejętności

-doświadczenie jako spawacz poparte świadectwami pracy
-podstawowa znajomość języka niemieckiego
-punktualność, sumienność
-gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
-mile widziany własny samochód

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska:
-spawanie kontenerów, konstrukcji stalowych różnymi metodami
-dbałość o narzędzia pracy

Oferujemy:
-stałą pracę w oparciu o polską umowę o pracę na niemieckich warunkach
-atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w euro zależne od kwalifikacji, od 11 euro
-płatne nadgodziny
-pracę w stabilnie finansowo firmie
-stałe zatrudnienie, długie zlecenia
-bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
-opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: kontakt@eu-workers.eu wpisując nr referencyjny Eu/spawacz

Nr tel.: +48 798 449 668
Dołącz do nas już dziś!